Jak za darmo to biere

Ładuję....
45
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Tego, co najcenniejsze, nie sposób kupić. Najlepsze w życiu jest za darmo! Koszulka JAK ZA DARMO TO BIERE pozwala każdemu rasowemu łowcy okazji i prawdziwej cebuli obwieścić całemu światu ochotę na przygarnięcie miłego gratisu. Koszulka dla miłośnika memów z nosaczem to świetny sposób na sprawienie prezentu kumplowi, który zakupy w supermarkecie zaczyna od skosztowania wszystkich próbek. Do syta.

    Ta koszulka wcale nie jest za darmo. Ale i tak ją weź. Tylko popatrz w oczy długonosej małpie… Ona już wie, że może i lepiej być, ale tak czy inaczej warto mieć. Koszulka z nadrukiem nosacza JAK ZA DARMO TO BIERE z chwytliwym hasłem ucieszy niejednego znajomego. Nie tylko z Radomia.

    W serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska JAK ZA DARMO TO BIERE. Pojemny kubek JAK ZA DARMO TO BIERE będzie towarzyszyć wszystkim darmowym dolewkom. Do kompletu może przydać Ci się też torba JAK ZA DARMO TO BIERE. Zadbaliśmy o to, by była jak najpojemniejsza, wiec zmieści mnóstwo ołówków, długopisów i krówek.