Jak często chodzisz do cyrku

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Lubisz chodzić do pracy? A może lubisz tylko chodzić i wracać, a nie przepadasz za tym, co jest pomiędzy? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na drugie pytanie, z pewnością przypadnie Ci do gustu koszulka JAK CZĘSTO CHODZISZ DO CYRKU. Będzie świetnym prezentem nie tylko dla bliskiej Ci osoby. Spróbuj podarować ją koledze z pracy, ciekawe czy odważy się w niej przyjść!

    Koszulka z nadrukiem JAK CZĘSTO CHODZISZ DO CYRKU? – OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU! Jest nie tylko wygodna, ale też łatwo ociera się nią pot z twarzy i łzy radości i smutku. Czytelna ankieta daje jasny komunikat, jak często chodzisz do miejsca, w którym nigdy nie wiadomo, co się zdarzy. Poza tym koszulka JAK CZĘSTO CHODZISZ DO CYRKU łączy ludzi! Niejeden kolega, przeczytawszy napis, uśmiechnie się albo przytaknie. Kto wie, co dobrego może z tego wyniknąć? Może rzucicie to wszystko i pojedziecie w Bieszczady?

    Koszulka dla cyrkowca i pracownika jest dostępna w trzech kolorach. W serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska JAK CZĘSTO CHODZISZ DO CYRKU. Dla każdego coś miłego, jak w cyrku.

    #praca #cyrk #tydzienpracujacy #poniedzialek #korpo