Jager Bomba

Autor wzoru

Pudding

Ładuję....
55
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Nie wszystkie bomby spadają z nieba! Niektóre podsuwa Ci boska ręka. Choć po którymś szocie już powinna zabronić… Koszulka JAGER BOMBA przypadnie do gustu miłośnikom napojów wyskokowych (a po pewnym czasie nawet wywrotowych). Ale spokojnie – alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach! Koszulka z nadrukiem JAGER BOMBA spodoba się każdemu, kto lubi dać w banię. Albo chociaż delikatnie rozgrzać się za pomocą wonnej, życiodajnej substancji.

    Wskocz w koszulkę jak Jager w Red Bulla! Tego przynajmniej nie pożałujesz na drugi dzień… Koszulka JAGER BOMBA to znakomity strój do wspólnego przeżywania ze znajomymi (nie)zapomnianych chwil. Jest wygodna i nie krępuje ruchów – zwłaszcza tych specyficznych machnięć ręką na osi dół-góra.

    Koszulka dla miłośnika Jagera jest dostępna w dwóch kolorach. W serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska JAGER BOMBA. W grupie raźniej! Z kolei na ciężki poranek przyda Ci się kubek JAGER BOMBA. Zmieści w sobie wiele rodzajów przyjemnych płynów.

    #jager #jagermeister #bomba #drink #shot #pub #impreza #prezent #alkohol

Inne z tym wzorem