Ić stont!

Autor wzoru

PULPET

Ładuję....
55
55
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Potrzebna Ci koszulka dla zbuntowanego nastolatka? A może sam przypomniałeś sobie czasy, kiedy wystarczyły dwa wyrazy po angielsku i każdy wiedział, o co chodzi? IĆ STONT! To rodzima wersja tego sformułowania. Sprawdzi się na piersi nastolatków, ale również starszych osób. Koszulka IĆ STONT! pozwoli Ci wyrazić bez słów i zbędnych kompromisów Twoje podejście do niektórych spraw.

    Koszulka z nadrukiem IĆ STONT! ma jednokolorowy wzór. Oprócz wyrazistego napisu, inspirowanego popularnymi memami, na koszulce znajdziesz także kontury zabawnej postaci. IĆ STONT! Świetnie wygląda na koszulce w kolorze pomarańczowym i natychmiast rzuca się w oczy. Doskonale widać, jaki punkt widzenia chcesz przedstawić i to już z dużej odległości. Dzięki temu nie zgubisz się w tłumie ze swoimi poglądami.

    W asortymencie sklepu znajdziesz także koszulki w innych kolorach i warianty damskie z napisem IĆ STONT!. Pozwoli Ci to przygotować się na każdą okazję. Koszulka damska IĆ STONT! sprawdzi się w czasie kiepskich dni. Z pewnością odstraszy przypadkowych adoratorów. A może raczej ich przyciągnie?

    #ićstont #memy #koszulki #zmemem #pulpet

Pozostałe wzory od

PULPET

Tak naprawdę nikt nie wie kim jest Pulpet. Wiadomo tylko, że robi fajne koszulki.
Nobody knows who #Pulpet is, but he makes the best t-shirts.