I love szczecin

Autor wzoru

goo

Ładuję....
49
39
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Masz zaproszenie do baru mlecznego na paszteciki? Nie możesz nie założyć na tę okoliczność koszulki z napisem I LOVE SZCZECIN. To przecież z tym miastem nierozerwalnie kojarzą się te przysmaki. Prezentowany gadżet może być też koszulką dla mieszkańców Szczecina. Twój znajomy pochodzi z tego miasta? Może ktoś z rodziny wybiera się tam na urlop albo do pracy? Spraw mu prezent, a napis I LOVE SZCZECIN pomoże mu przetrwać w mieście i zyskać sympatię jego mieszkańców.

    Koszulka I LOVE SZCZECIN charakteryzuje się prostą formą i składa się z niewielu elementów ozdobnych. Podobnie jak szczeciński pasztecik. W rolę serduszka wyrażającego uczucie, wcieliła się właśnie ta charakterystyczna potrawa. Nadruk I LOVE SZCZECIN ma estetyczny wygląd, dlatego możesz nosić T-shirt na co dzień.

    W asortymencie sklepu znajdziesz koszulki wielu rozmiarach, a także wariant I LOVE SZCZECIN dla dziewczyn. Możecie razem ubrać się w koszulki i przespacerować do knajpki, na mały barszczyk z pasztecikiem. Damska wersja koszulki I LOVE SZCZECIN także dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.

    #miasta #miasto #polska #lokalnypatriotyzm #patriotyzm #mojemiasto #szczecin

Pozostałe wzory od

goo

Nie jestem grafikiem i nigdy nim nie byłem. Ale skoro mam już sklep z koszulkami, to warto czasem jakiś pomysł zwizualizować, c'nie? :)