I love Rzeszów

Autor wzoru

goo

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • I LOVE Rzeszów. Miasto lotnictwa, pysznych zapiekanek na dworcu i Muzeum Dobranocek. Można by wymienić jeszcze kilka jego atrakcji, ale i tak nikt nie da się oszukać. Najważniejszy jest osławiony Pomnik Walk Rewolucyjnych. Pochodzisz z Rzeszowa? A może masz kogoś znajomego, kto spędził tam lwią część swojego życia? Koszulka z nadrukiem I LOVE RZESZÓW będzie wspaniałym sposobem na obwieszczenie światu silnych więzów, które łączą właściciela z tym miastem.

    Możliwe, że to było tak. Był sobie Rzeszów bez pomnika, a potem ktoś stwierdził, że przydałoby się w nim trochę polotu i finezji. I tak powstał największy symbol tego miasta. Koszulka I LOVE RZESZÓW zgrabnie to wykorzystuje. W ogóle cała jest zgrabna, zwłaszcza z zawartością! Będzie idealnym strojem na sentymentalne wycieczki po ulicach stolicy Podkarpacia. Pójdziesz w niej na zapiekankę i do muzeum. Możesz nawet pojeździć na rolkach.

    W tej serii znajduje się koszulka męska I LOVE RZESZÓW. Koszulka dla wielbiciela rzeszowskiego pomnika jest dostępna w dwóch kolorach. 

    #miasta #miasto #polska #lokalnypatriotyzm #patriotyzm #mojemiasto #rzeszów #rzeszow

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

goo

Nie jestem grafikiem i nigdy nim nie byłem. Ale skoro mam już sklep z koszulkami, to warto czasem jakiś pomysł zwizualizować, c'nie? :)