I love Białystok

Autor wzoru

goo

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jesteś z Białegostoku i napawa Cię to dumą? Nic dziwnego – pochwal się zatem również innym ludziom! Koszulka I LOVE BIAŁYSTOK jest na to świetnym sposobem. A może szukasz prezentu dla kogoś, kto dopiero odkrył Podlasie ze wszystkimi jego cudami i totalnie przepadł? Nie ma lepszego podarku niż właśnie taka koszulka dla miłośnika Białegostoku!

    Koszulka z nadrukiem I LOVE BIAŁYSTOK dowodzi Twojego poczucia humoru i szacunku do rodzinnych stron. Ludzie to cenią. Zapewne bezinteresownie, ale… Mając kontakt z Tobą, mogą mieć sprawdzony dostęp do bogatych cudów Podlasia – kartaczy, kołacza i bimbru. Oho, coś nam mówi, że z koszulką I LOVE BIAŁYSTOK nie opędzisz się od przyjaciół!

    W kolekcji znajduje się koszulka damska i koszulka męska I LOVE BIAŁYSTOK. Jest dostępna w dwóch kolorach – białym i czarnym. Jednak na każdej wersji kolorystycznej serce do Białegostoku niezmiennie tętni piękną, głęboką czerwienią dorodnego żubra. Niech żubr, król puszczy, doda Ci odwagi w codziennych zmaganiach z rzeczywistością!

    #miasta #miasto #polska #lokalnypatriotyzm #patriotyzm #mojemiasto #białystok #bialystok

Pozostałe wzory od

goo

Nie jestem grafikiem i nigdy nim nie byłem. Ale skoro mam już sklep z koszulkami, to warto czasem jakiś pomysł zwizualizować, c'nie? :)