HUSTLA STONER

Autor wzoru

THCPLUS WEAR

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Lubisz naturę? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca to znak: HUSTLA STONER to koszulka dla Ciebie i wszystkich osób kochających zieleń. Dosłownie i w przenośni, bo koszulka HUSTLA STONE to jeden z projektów marki ubrań specjalizującej się w tematyce... konopnej. Nie bulwersuj się – marihuana ma przecież różne formy działania, co zależy od warunków, odmiany i przyjętej dawki: może Cię rozdrażnić, a może uspokoić, czasem wzbudza euforię, innym razem działa przeciwbólowo i rozkurczowo. Prawie zawsze jednak pobudza apetyt. A Twój został już pobudzony na HUSTLA STONER? Mamy nadzieję, że tak!

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem HUSTLA STONER? Oczywiście grafiką przedstawiającą prawdziwego konopianego gangstera. Zielona czapka z maryśką? Jest. Zielona chusta z maryśki? Jest. I troszkę przekrwione czerwony oczy? Są. Na pewno z niewyspania…

    Aby wyróżnić się z tłumu, nie musisz decydować się na koszulki, chociaż mamy je zarówno w wersji męskiej (białe i czarne), jak i damskiej, oczywiście HUSTLA STONER. W kolekcji znajdziesz także czarną bluzę z kapturem dla Pań i Panów HUSTLA STONER – bo miłość do natury nie zna rozróżnienia na płeć.

Pozostałe wzory od

THCPLUS WEAR

Najlepsza marka ubrań w tematyce konopnej!
Jeśli lubisz naturę i dużo dymu, nasze ubrania są dla Ciebie.
 
Zajrzyj też i polub naszą stronę na facebooku: