Humaniści

Autor wzoru

Loesje Polska

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Kierunki humanistyczne nie są zbyt cenione na rynku pracy? Rodzice mówili, żebyś uczył się matematyki, a Ty wolałeś historię? To teraz kombinuj! Albo sięgnij po koszulkę z nadrukiem HUMANIŚCI i pokaż, że masz do tego dystans. Nadruk HUMANIŚCI z dodatkowym napisem zrobi furorę na uczelni. Może to być też koszulka dla polonistów i historyków, jeśli nie masz pomysłu na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego.

    Koszulka HUMANIŚCI wyróżnia się z tłumu wyrazistym napisem. Białe litery są doskonale widoczne na tle koszulki. Także hasło do opisu HUMANIŚCI powoduje uśmiech na twarzy. Albo smutek, ale to w przypadku absolwentów kierunków humanistycznych. Określa się ich bowiem mianem największych ryzykantów.

    W serii znajdziesz też kubek i torbę HUMANIŚCI, co pozwoli ci stworzyć całą kolekcję. Będzie można z nią nie tylko wyrazić siebie, ale też poczuć się jak prawdziwy twardziel. Kubek HUMANIŚCI sprawi, że poranna kawa będzie smakowała zupełnie inaczej, a torba zrobi furorę w supermarkecie.

    #Loesje #LoesjePolska #humaniści #humanistka #humanista #ryzyko #wyzwanie #DYI #ryzykanci #studia #postudiach #ryzykanci #motywacja #inspiracja #filozofia #ekonomia

Pozostałe wzory od

Loesje Polska

Kim/czym jest LOESJE? [czytaj: Luszje]

To wiecznie młoda Holenderka, której imię od 30 lat gości
na minimalistycznych, czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami.

Loesje to również nazwa organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w prawie 30 krajach.

Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem z nutką ironii, czasem zabawne, ale zawsze z inspirującym i konstruktywnym przesłaniem.

Hasła i nowe serie plakatów powstają na warsztatach kreatywnego pisania, które polska grupa Loesje organizuje cyklicznie w Warszawie, a okazjonalnie także w innych miastach Polski.

Teksty Loesje trafiają na murale, wlepki, a teraz także na koszulki.

Sprawdź galerię plakatów: www.loesje.plwww.loesje.org