Hakuna Matata

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Króla Lwa” znają chyba wszyscy. A nawet jeśli nie zdarzyło Ci się być jeszcze widzem tej kultowej Disneyowskiej bajki (odpowiadając w tym momencie twierdząco, pamiętaj – wstydź się), to z pewnością i tak kojarzysz Timona i Pumbę oraz ich słynne HAKUNA MATATA, prawda? I to właśnie jedna z naszych koszulkowych dewiz! HAKUNA MATATA to koszulka dla wszystkich, którzy patrzą na życie przez nie różowe, ale wręcz poziomkowe okulary! Koszulka z nadrukiem HAKUNA MATATA będzie doskonałym prezentem dla naprawdę bliskich Ci osób. Jej cel jest jeden – poprawić nastrój i dodać otuchy w złych chwilach.

    Czym wyróżnia się koszulka HAKUNA MATATA? Bajkowa dewiza, która mówi jedno: nieważne jak w życiu się dzieje, zawsze warto kroczyć swoją ścieżką. Nie przejmuj się, jeśli niektórzy pomyślą, że jak guziec i surykatka spędzasz swój wolny czas na łące, zajadając się smakowitymi robaczkami. Przyznaj – siedzenie na kanapie i jedzenie chipsó brzmi znacznie lepiej!

    W kolekcji znajdziesz oprócz białej, także czerwoną wersję damskiej koszulki HAKUNA MATATA (jeśli lubisz odważne i wyraziste kolory). Nie zapomnieliśmy oczywiście i o Panach – przecież oni również mogą być wyznawcami Disneyowskiej złotej myśli. Dlatego kolekcja zawiera także czerwoną męską koszulkę z napisem HAKUNA MATATA. Chcąc sprawić swojemu chłopakowi przyjemność, koniecznie podaruj mu właśnie tę koszulkę!

    #krollew #lew #król #film #bajka #hakuna #matata #timon #pumba