Gżegżółka

Ładuję....
54,99
Kurier DPD (16,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Ludowa nazwa kukułki zwyczajnej czy językowy połamaniec? GŻEGŻÓŁKA to koszulka dla wszystkich studentek i absolwentek polonistyki, a także miłośniczek naszego ojczystego języka. Jednak to nie wszystko. Masz problem z wymawianiem trudnym polskich słów? Koszulka z nadrukiem GŻEGŻÓŁKA będzie w sam raz dla Ciebie. Trzeba przecież zachować trochę dystansu, a nic w tym tak nie pomaga, jak odrobina autoironii.

    Czym wyróżnia się koszulka GŻEGŻÓŁKA? Oczywiście wyjątkową grą słów pomiędzy znaczeniem dosłownym słowa GŻEGŻÓŁKA, a samym faktem bycia jednym z „najfajniejszych” polskich słów. Poproś obcokrajowca, by je wymówił... To będzie naprawdę zabawne! A jeśli chcesz zrobić psikus swojej przyjaciółce, która bardzo często Cię wykorzystuje, pamiętaj, że GŻEGŻÓŁKA nadaje się do tego idealnie. Kukułka zwyczajna nie jest bowiem taka zwyczajna – to lęgowy pasożyt wykorzystujący innych rodziców do wylęgu swojego potomstwa. Jak myślisz, jak szybko Twoja koleżanka zorientuje się, dlaczego dostała tę koszulkę?

    Dlaczego koszulka z nadrukiem GŻEGŻÓŁKA powinna znaleźć się w Twojej szafie? Żebyś mogła pokazać swoje poczucie humoru, a także zainspirować innych. A chodząc w niej po ulicy, przypatrz się twarzom ludzi, którzy próbują przeczytać urokliwe polskie słowo GŻEGŻÓŁKA. Nie ma nic lepszego niż promowanie naszego pięknego języka! W kolekcji znajdziesz również czerwoną męską koszulkę GŻEGŻÓŁKA. Inne produkty to oprócz koszulki także poduszka z napisem GŻEGŻÓŁKA, która będzie zdecydowanie lepsza na sen niż liczenie owiec.

Pozostałe wzory od

Poprawna Polszczyzna

Inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi na unikatowość polszczyzny i stworzenie możliwości zakupu odzieży z polskimi wzorami, a w rezultacie promowanie języka polskiego.