Gwiezdne Wojny - May The Force Be With You

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
49,5
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU – to zdanie wypowiedziane po raz pierwszy przez Bena Kenobiego do Luke'a Skywalkera, stało się jednym z najsłynniejszych powiedzonek z kultowego filmu. Co powiesz więc na GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU? Nasza koszulka to doskonała propozycja dla wszystkich fanów „Gwiezdnych wojen” lub po prostu miłośników kultowych powiedzonek.

    Koszulkę z nadrukiem GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU wyróżnia grafika napisu. Oczywiście chodzi wyłącznie o drugą część nazwy naszego produktu, który ułożony jest skośnie niczym puszczona wiązka mocy ze świetlnego miecza czy droga w kosmos. Koszulka GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU ma więc dosłownie przenieść Cię do gwiazd. Tylko uważaj z tą wojną, tam sama koszulka może nie wystarczyć...

    Fani „Gwiezdnych wojen” to zarówno Panie, jak i Panowie, dorośli i dzieciaki. W naszej kolekcji znajdziesz więc oprócz damskiej czarnej koszulki, również jej męską wersję oczywiście z napisem GWIAZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU. To zawsze jakaś miła odmiana od wszechobecnych memów z mistrzem Yoda.

    #starwars #gwiezdnewojny #niechmocbedzieztoba #ciemnastronamocy #jedi #rycerzejedi #yoda #republika #klony