Gwiezdne Wojny - May The Force Be With You

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
39
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU – to zdanie wypowiedziane po raz pierwszy przez Bena Kenobiego do Luke'a Skywalkera, stało się jednym z najsłynniejszych powiedzonek z kultowego filmu. Co powiesz więc na GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU? Nasza koszulka to doskonała propozycja dla wszystkich fanów „Gwiezdnych wojen” lub po prostu miłośników kultowych powiedzonek.

    Koszulkę z nadrukiem GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU wyróżnia grafika napisu. Oczywiście chodzi wyłącznie o drugą część nazwy naszego produktu, który ułożony jest skośnie niczym puszczona wiązka mocy ze świetlnego miecza czy droga w kosmos. Koszulka GWIEZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU ma więc dosłownie przenieść Cię do gwiazd. Tylko uważaj z tą wojną, tam sama koszulka może nie wystarczyć...

    Fani „Gwiezdnych wojen” to zarówno Panie, jak i Panowie, dorośli i dzieciaki. W naszej kolekcji znajdziesz więc oprócz damskiej czarnej koszulki, również jej męską wersję oczywiście z napisem GWIAZDNE WOJNY – MAY THE FORCE BE WITH YOU. To zawsze jakaś miła odmiana od wszechobecnych memów z mistrzem Yoda.

    #starwars #gwiezdnewojny #niechmocbedzieztoba #ciemnastronamocy #jedi #rycerzejedi #yoda #republika #klony