Grażyna KSZ

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Któż nie zna popularnej żony Janusza Wąsacza? Teraz GRAŻYNA KSZ trafiła na koszulki. Ta charakterystyczna koszulka dla dziewczyn przyda się wszystkim partnerkom Januszy. Dzięki niej wyrazisz dystans do siebie i pokażesz znajomość trendów internetowych. Możesz też dać małego prztyczka swojemu facetowi. Koszulka GRAŻYNA KSZ może być też dobrym pomysłem na prezent z podtekstem dla przyjaciółki. Możesz też obdarować nią znajomą, która ma na imię… Grażyna.

    Koszulka z nadrukiem GRAŻYNA KSZ przykuwa uwagę dużym napisem. Dodatkowo na wzór składa się kontur okularów, które są nieodłącznym atrybutem żony Janusza. Wzór na koszulkach GRAŻYNA KSZ ma żartobliwy charakter i nie obraża niczyich uczuć. Jest ładny i dokładny, dlatego nie musisz obawiać się przed noszeniem koszulki na co dzień.

    Koszulki dostępne są tylko w wersji dla dziewczyn w kilku rozmiarach. Możesz też sięgnąć po bluzę z kapturem, kubek oraz poduszkę ze wzorem GRAŻYNA KSZ. Nie ma nic przyjemniejszego niż poranna kawa na tarasie i ciepła bluza z kapturem GRAŻYNA KSZ na ramionach.

    #janusz #typowy #grażyna #dopasowani #pary #dlapar #związki #razem #dladwojga #love #forever #pasującewzory