Koszulki Tour de Fundacja

Tour de Fundacja

Tour de Fundacja zmienia teraźniejszość dzieci z niepełnosprawnościami i ich rodzin poprzez organizowanie wyjazdów aktywujących z elementami rehabilitacji, na które fundusze zbiera głównie dzięki wspólnemu rowerowaniu. Kochamy rowery, dlatego organizujemy krótko i długodystansowe wyprawy rowerowe dla małych i dużych oraz rozbudzamy pasję rodzinnego jeżdżenia na rowerach. Podczas warsztatów i wycieczek rowerowych uczymy dzieci bezpiecznego poruszania się po mieście. Przejechane kilometry, dzięki współpracy z biznesem, pozwalają finansować wyjazdy aktywizujące dzieci z niepełnosprawnościami.

W Tour de Fundacja wspieramy rodziny wychowujące dzieci z niepełnosprawnościami, które są zagrożone marginalizacją oraz wykluczeniem społecznym. W trakcie naszych letnich wyjazdów aktywujących dzieci korzystają z rehabilitacji wyjazdowej połączonej z dogo i hipoterapią, a opiekunowie zyskują wsparcie grupy rozumiejącej ich codzienne zmagania, rowerzyści zaś realizują swoją pasję pomagając innym. Zimą zaś spełniamy marzenia o byciu narciarzem. Nasz zimowy projekt to „Narciarstwo bez barier”.

Jesteśmy organizacją posiadającą status OPP, na rzecz której i TY możesz przekazać nam swój 1 %. Wystarczy podać w rocznym zeznaniu podatkowym nasz nr KRS 0000660366.

Tour de Fundacja koszulki