GRA O TRON - WINTER IS COMING GK

Autor wzoru

Geek Kingdom

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Nadchodzi zima – tę dewizę rodu Starków znają wszyscy, nawet ci, którzy wcale nie oglądają namiętnie kultowego serialu. Nie tylko piosenka autorstwa Ramina Djawandi nosi taki tytuł, ale i powstała na jego podstawie gra to przecież właśnie GRA O TRON – WINTER IS COMING. Utożsamiasz się zatem z rodem Starków? Jeśli tak, GRA O TRON - WINTER IS COMING GK to koszulka dla Ciebie, a także wszystkich fanów popularnego serialu.

    Czym wyróżnia się koszulka GRA O TRON - WINTER IS COMING GK? Wyborem dewizy, a właściwie jedynego powiedzenia, które nie jest żadnym morałem. Przypomnijmy sobie, jak to było.. W tamtym świecie wszystkie rody posiadały swoje motto, które było niemal jak modlitwa, dzięki której składano przysięgę lojalności, wiary i odwagi. Jednak nie ród Starków. Ich mottem było: „Nadchodzi zima”. Jeśli chcesz być oryginalny, koszulka z nadrukiem GRA O TRON – WINTER IS COMING GK jest właśnie dla Ciebie!

    Nasza koszulka wyróżnia się fontem niczym ze średniowiecza oraz grafiką pędzącego wilka, znajdującego się w herbie Starków. W kolekcji znajduje się zarówno damska, jak i męska czarna koszulka GRA O TRON – WINTER IS COMING GK. Na chłodniejsze dni (w końcu nadchodzi zima!) sprawdzą się idealnie nasze bluzy z kapturem (również w wersji damskiej i męskiej), oczywiście GRA O TRON – WINTER IS COMING GK.

    #gra #graotron #gameoftrones #jonsnow #tron #jonsnow #westeros #lannister #stark #tyrion #khaleesi #serial #winter #coming #śnieg #zima #zamieć #szron