Gra o Tron - Keep Calm and Dracarys

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
29,99
29,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Gra o Tron zahipnotyzowała już rzesze ludzi. Jeśli Ciebie także, koszulka GRA O TRON – KEEP CALM AND DRACARYS będzie przypieczętowaniem Twojego żywego uczucia do tej produkcji (póki jeszcze jest żywe…). A może ktoś z Twoich bliższych lub dalszych znajomych nie przegapił ani jednego odcinka? Przy najbliższej okazji zaskocz go idealnie dobranym prezentem, takim jak koszulka z nadrukiem GRA O TRON – KEEP CALM AND DRACARYS!

    Koszulka dla miłośnika Gry o tron nie mogłaby obyć się bez porządnego smoka. Tak jest i w tym przypadku. Wyraźny czerwony obrazek z jego majestatyczną podobizną zwraca uwagę i przyciąga spojrzenia każdego, kto tak jak Ty dał się tej produkcji zaczarować bez reszty.

    W serii GRA O TRON – KEEP CALM AND DRACARYS oprócz wygodnych koszulek znajdują się też inne godne Twojego zainteresowania rzeczy. Bluza GRA O TRON – KEEP CALM AND DRACARYS sprawi, że będzie Ci ciepło, nawet kiedy już nadejdzie zima. Pojemna torba GRA O TRON – KEEP CALM AND DRACARYS zmieści w sobie pełno skarbów.

    #gra #graotron #gameoftrones #jonsnow #tron #jonsnow #westeros #lannister #stark #tyrion #khaleesi #serial #targaryen#north #king #winterfell #keepcalm #dracarys