FRIENDS - JOEY DOESN’T SHARE FOOD

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Chyba że źródłem Twojego największego szczęścia jest jedzenie. Wtedy to stwierdzenie przestaje być takie mądre, bo kłóci się z filozofią znanego myśliciela o nazwisku Joey Tribbiani! Nie lubisz dzielić się jedzeniem? Obwieść to całemu światu, żeby potem nikt nie był zdziwiony. Pomoże Ci w tym koszulka FRIENDS – JOEY DOESN’T SHARE FOOD. To także świetny sposób na prezent – nie tylko dla miłośników FRIENDS, ale też kumpla, który nigdy nie da uszczknąć nawet kęsa ze swojego dania.

    Koszulka z nadrukiem FRIENDS – JOEY DOESN’T SHARE FOOD wyraźnie pokazuje otoczeniu, za którym serialem przepada jego właściciel. I to przepada na długie godziny! Idealnie sprawdzi się jako strój do oglądania pierwszego sezonu po raz dwudziesty. Albo dwudziesty pierwszy.

    W tej samej serii znajduje się koszulka dziecięca FRIENDS – JOEY DOESN’T SHARE FOOD. Mądrości życiowe Joey’a to samo złoto, trzeba dzielić się tą wiedzą także z młodszym pokoleniem! Poduszka z wkładem FRIENDS – JOEY DOESN’T SHARE FOOD pozwoli Ci odpocząć po zjedzonym samodzielnie solidnym obiedzie. Z deserem.