FRIENDS - HOW YOU DOIN KSZ

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Podobno gdyby policzyć wszystkie sceny, w których Joey pyta HOW YOU DOIN, to wyszłoby ich prawie tyle, ile dolarów Joey wisi Chandlerowi. Koszulka z nadrukiem FRIENDS – HOW YOU DOIN KSZ w prezencie? To się nie może nie udać. Koszulka FRIENDS – HOW YOU DOIN KSZ ucieszy każdego, kto oglądał wszystkie sezony tyle razy, ile tekstów HOW YOU DOIN pada w tym serialu. Albo tyle, ile dolarów Joey wisi Chandlerowi.

    Nie wiesz, jak zagadać? No to już wiesz. W końcu nieśmiertelnemu tekstowi Joey’a nikt się nie oprze. Koszulka dla fana serialu Friends może być zawsze przy Tobie, w razie gdybyś w kluczowym momencie zapomniał języka w gębie i zaczął mówić po francusku. Tylko takim w wersji Joey’a.

    W serii znajduje się koszulka damska i koszulka męska FRIENDS – HOW YOU DOIN KSZ w czterech kolorach. Koszulka dla dzieci FRIENDS – HOW YOU DOIN KSZ pozwoli Ci krzewić ważne mądrości Joey’a nawet w najmłodszych umysłach. Następną prawdą życiową może być ta o niedzieleniu się jedzeniem. Tak tylko podpowiadamy!

    #how #you #doin #friends #serial #koszulkiserialowe #Rachel #Monica #Joe #Chandler #Ross #Phoebe