Eine reise durch die zeit - Dark

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Halo! Czy są na sali fani serialu Dark? Jeśli tak, to dobrze trafili! Koszulka EINE REISE DURCH DIE ZEIT – DARK przypadnie do gustu każdemu, kto z zapartym tchem śledził losy bohaterów. Doskonale sprawdzi się też oczywiście jako prezent dla miłośnika tej mrocznej, ciężkiej produkcji. Jednak oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sam sobie ją kupił. Możesz czekać na urodziny czy inną okazję, ale po co?

    Oto koszulka z nadrukiem książki EINE REISE DURCH DIE ZEIT, której to nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi. Od razu wyławia z Twojego otoczenia osoby, z którymi możesz ciekawie pokonwersować o ostatnim odcinku. Koszulka dla miłośnika serialu DARK pozwala Ci też poczuć, że masz na sobie nietypowy wzór, coś, co znają tylko wtajemniczeni. Fajne uczucie to jest.

    Kolekcja EINE REISE DURCH DIE ZEIT – DARK obejmuje koszulki męskie i żeńskie. Wybierz jeden z trzech wariantów kolorystycznych (pozory mylą – nie wszystkie są ciemne!) i odpowiedni rozmiar. Wysoka jakość przez długi czas pozwoli Ci się cieszyć własną EINE REISE DURCH DIE ZEIT!

    #eine #reise #durch #die #zeit #dark