Efekt 500 Plus

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
45
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Mówisz, że  masz na głowie ważniejsze rzeczy niż polityka? To wcale nie oznacza, że nie wywiera ona ważnego wpływu na Twoje życie. Z drugiej strony trudno nie interesować się bieżącą sytuacją w kraju, skoro w dosyć łatwy sposób można zostać beneficjentem programu 500 PLUS. Weź na przykład pod uwagę, że spełnienie warunków to do pewnego momentu sama przyjemność...

    Masz ochotę przytulić 500 Plus? Body EFEKT 500 PLUS z powodzeniem zaspokoi Twoją potrzebę. Zwłaszcza jeżeli otulisz w nie skarb 3 500 PLUS (gramów), 10 punktów w skali Apgar! Body EFEKT 500 PLUS jest miłe w dotyku i nie krępuje ruchów małego sprawcy całego zamieszania. Pozwala rozwijać się przedstawicielowi kwiatu polskiej młodzieży w sposób zdrowy i harmonijny! Byle tylko nie został politykiem.

    Body z nadrukiem EFEKT 500 PLUS występuje w czterech rozmiarach: 62, 68, 74 i 80. Może rosnąć wraz z Twoim dzieckiem, podobnie jak inflacja.  A może masz ochotę na 1000 albo 1500 Plus?... Już wiesz, jak możesz to osiągnąć. Nie ma co uczyć ojca dzieci rodzić!

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs