Dziwne u mnie działa - PREMIUM

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Codziennie ktoś, gdzieś na świecie zmaga się ze złośliwością wszelkich ustrojstw. Coś się wykrzacza, nie wyświetla, nie styka. Większość śmiertelników próbuje się z tym zmagać, a część z nich zmierza po poradę do fachowca. Koszulka DZIWNE, U MNIE DZIAŁA oszczędzi znajomym specom wielu tłumaczeń. To zatem genialny pomysł na prezent! Z taką koszulką wystarczy, że będzie używał już tylko jednej regułki – „ A próbowałeś już wyłączyć i włączyć”?

    Koszulka z nadrukiem DZIWNE, U MNIE DZIAŁA idealnie sprawdzi się w wielu innych życiowych sytuacjach. Jest też po prostu przyjemna w noszeniu i sprawia, że zwyczajnie masz dobry humor. W końcu u Ciebie wszystko w porządku.

    Koszulka dla informatyka DZIWNE, U MNIE DZIAŁA dostępna jest w wersji dla kobiet i mężczyzn. Sprawdź też inne akcesoria – bluza z kapturem DZIWNE, U MNIE DZIAŁA doda Ci ciepła i energii do działania w chłodne dni. Wygodna poduszka z wkładem DZIWNE, U MNIE DZIAŁA pozwoli Ci odpocząć i oczyścić myśli – tak, by po drzemce wszystko u Ciebie działało, jak najlepiej!

    #umniedziała #dziwne #informatyk #programista #geek #nerd #php #praca #linux #soa #superpromocja #kubkidlaleworecznych