Dzik

Autor wzoru

Riot

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • Strzeżcie się dziewczęta i niewiasty! Oto nadchodzi dziki DZIK! To doskonała koszulka dla faceta, który nie boi się ujawniać swojej natury. Jeśli czujesz w sobie zwierzę i chcesz zabłysnąć na imprezie, ta koszulka jest dla Ciebie. Dziewczyny mogą podarować ją swojemu mężczyźnie w każdym wieku, także temu najmłodszemu. Koszulka z nadrukiem DZIK może fantastycznie wyglądać na piersiach zwłaszcza dojrzałych i odpowiedzialnych facetów. Może nosząc ją, wreszcie odkryją w sobie prawdziwe dzikie zwierzęta.

    Koszulka DZIK ma wyrazisty napis, który można odczytać z daleka. Dodatkowo narysowany świński ryjek i spiczaste uszy dobitnie pokazują, o kogo chodzi. Humorystyczny wzór jest prosty i estetyczny. DZIK doskonale prezentuje się zwłaszcza na tle ciemnych koszulek.

    W asortymencie sklepu znajdują się też różne warianty kolorystyczne i koszulka dla chłopca DZIK. Wariant dla najmłodszych dzików pomoże Ci stworzyć niezapomniany outfit na rodzinne spotkaniu. Koszulka dla dziecka DZIK w towarzystwie wersji dorosłej na piersiach ojca to strzał w dziesiątkę!

    #dzik #riot #bunt #rebelia #życie #dumny #dumnypan #dumnymężczyzna #indywidualista #dobro

Pozostałe wzory od

Riot

Buntować można się w każdym wieku, 
my buntujemy się przeciw komercji, 
życiu i wszystkiemu co pospolite oraz 
oczywiste. Jeśli nasza idea jest Tobie 
bliska zapraszamy do konsumpcji !