Dziadek wie wszystko

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
29,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Imieniny dziadka? Urodziny dziadka? Dzień dziadka? A może Twój tata/kumpel/brat właśnie został dziadkiem? Jakakolwiek jest okazja - ten tiszert będzie jak zimny browar na wyspie bezludnej. Jak dobre jedzenie nad Bałtykiem. Jak seks po 50-tce. W skrócie: rzecz upragniona i rzadko spotykana. Bo ten tiszert, jak nic innego, podkreśla wagę wieku i sytuacji. Pokazuje, że jako wnuk lub syn cenisz potęgę lat i doświadczenia, słuchałeś bardzo pilnie biliona historii z czasów wojny i krótko po niej i generalnie - szacunek jest. I to się liczy! Bo tato wie dużo, ale dziadek wie wszystko. Koniec, kropka. I tego będziemy się trzymać. Przy okazji tego oto wstępu, chętnie przemycimy trochę pokornego lansu czyli - nasze koszulki i bluzy to nie żaden produkt uboczny, bo nadruk jest najważniejszy. W każdą nitkę wkładamy duszę, uwielbiamy polskich dostawców i Chiny również lubimy, aczkolwiek turystycznie i kulinarnie. Tylko i wyłącznie!

    #dzienbabci #dziendziadka #babcia #dziadek #prezentdlababci #prezentdladziadka #prezent #tata #wie dużo #dziadek #wie #najlepiej #rodzina #prezent2018