Dziadek Bóg

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jest takie stare chińskie przysłowie, które mówi, że kiedy dziadek wchodzi do domu, dyscyplina ewakuuje się przez okno. Od dawien dawna wiadomo, że dziadek to najlepsza osoba do rozpieszczania. Poza tym to on niczym MacGyver potrafi złożyć coś z niczego, a w codziennym życiu jest cichym bohaterem, który nie potrzebuje peleryny. Tylko dziadek ma tyle odwagi, by tuż przed obiadem podrzucić ci kilka dodatkowych cukierków do kieszeni. A kiedy je zjesz, zachowa to w tajemnicy. Doskonale wie, jak łamać ustalone przez rodziców zasady w granicach rozsądku i co zrobić, byś cało wychodził nawet z największych kłopotów. 

    Przy dziadku nawet największy problem, to nie problem, a jego hart ducha i podejście do życia to doskonały wzór do naśladowania. Prezent dla dziadka powinien być tak idealny, jak sam dziadek. Dlatego już dziś pokaż mu, jak bardzo go kochasz i ile dla ciebie znaczy. Pomoże ci w tym koszulka dziadek bóg, która wyrazi więcej, niż tysiąc słów. Najlepszy dziadek na świecie, to właśnie twój dziadek. 

    Przekonaj się, jak wiele można powiedzieć za pomocą jednej koszulki. 

    #dziendziadka #dzienbabci #dziadek #prezentdladziadka #prezent #prezentdlbabci #dziadekbog