Dobra Żona - Obrażona

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
65
Kurier DPD (16,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Jeśli kiedykolwiek wątpiłaś w przydatność matematyki, zakładając DOBRA ŻONA – OBRAŻONA z pewnością zmienisz zdanie! To zdecydowanie koszulka dla każdej żony z poczuciem humoru, ale nie tylko! Jeśli chcesz pokazać swojemu partnerowi, co go czeka, gdy postanowicie spędzić ze sobą resztę życia, DOBRA ŻONA – OBRAŻONA to produkt doskonały dla Ciebie. Czemu nie zrobić również małego psikusa mężowi, gdy właśnie strzelił gafę lub nieźle nabroił? Koszulka z nadrukiem DOBRA ŻONA – OBRAŻONA doskonale wyrazi Twoje zdanie, a jednocześnie świetnie rozładuje napiętą atmosferę.

    Czym wyróżnia się koszulka DOBRA ŻONA – OBRAŻONA ? Oczywiście konceptem opartym na działaniu matematycznym. Przecież każdy wie, że wyliczenia nie kłamią, a co uzyskamy, dzieląc DOBRA ŻONA przed literę D? Rozwiązanie, z którym nikomu nie przyjdzie się kłócić! Nasz poszukiwany X to oczywiście drugi element słynnej emotki.

    W kolekcji znajdzie się również czarna męska koszulka DOBRA ŻONA – OBRAŻONA , idealna dla Panów, na których żony właśnie się nieco boczą. Warto mieć ją w swojej szafie i wyciągnąć w odpowiednim momencie, tak, aby wzruszyć i rozśmieszyć swoją wybrankę. Kolejną opcją w kolekcji jest też czarna damska koszulka z napisem DOBRA ŻONA – OBRAŻONA – dla Pań, które wolą ciemne barwy.

    #zona #maz #matematyka #dzialanie #liczby #liczbynieklamia #matematykanieklamie #dlaniej #dlaniego #koszulka #prezent

Inne z tym wzorem