Dla mnie się podoba

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Podlasie. Magiczna kraina Biebrzą i bimbrem płynąca. Pełna urzekającej natury i pysznych sękaczy. Zostaje tylko zadumać się i westchnąć – DLA MNIE SIĘ PODOBA! Teraz możesz krzyczeć to całym sobą! Koszulka z nadrukiem DLA MNIE SIĘ PODOBA to świetny sposób, żeby zamanifestować dumę z bycia Podlasianinem! A może chcesz zrobić miły prezent miłośnikowi tego pięknego regionu? Koszulka DLA MNIE SIĘ PODOBA będzie doskonałym pomysłem!

    Koszulka dla miłośnika Podlasia to szereg zalet. Jest świetnym sposobem na wyrażenie swojej aprobaty. Nie musisz się nawet odzywać – wystarczy szlachetne, podlaskie skinięcie głowy i gest wskazujący na klatę. Koszulka DLA MNIE SIĘ PODOBA daje napotkanym czytelny znak. Ludzie od razu wiedzą, że mają do czynienia z twardą sztuką – masz przecież poczucie humoru i duży dystans do swojego rodzinnego miasta. Tak co najmniej 500 km.

    W kolekcji dostępne są koszulki męskie i koszulki damskie DLA MNIE SIĘ PODOBA w dwóch kolorach – czarnym i granatowym. Na obu kolorach prawie nie widać plam po pysznym podlaskim kartaczu.

    #podlasie #dla #mnie #się #podoba #bimber #piwo #duch #puszczy #żubr #podlaskie #prezent #wieś #białystok #białowieża #hajnówka #sokółka #chmiel