Cyka Blyat!

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
39
39
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Czym jest CYKA BLYAT!? To koszulka dla naprawdę odważnych chłopaków, zdecydowanie jednak do noszenia na co dzień poza szkołą, czy uczelnią. Czerwona koszulka CYKA BLYAT! z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto nie zna języka rosyjskiego, ale także tych, którzy znają „słynne” youtuberskie przeboje zarówno z zagranicy, jak i polskiego podwórka. To także idealny prezent dla Twojego chłopaka, który ma dystans do świata i poczucie humoru, ale i nieco.. niewyparzony język , a od czasu do czasu lubi poużywać niecenzuralnych sformułowań

    Czym jest CYKA BLYAT!? To rosyjskie, wulgarne powiedzonko, mające mnóstwo zastosowań. I tym właśnie wyróżnia się koszulka z nadrukiem CYKA BLYAT!. Nasi sąsiedzi używają tego sformułowania zarówno jako dość obraźliwe określenie kobiet lekkich obyczajów i tych lecących wyłącznie na kasę (nie bez powodu na koszulce CYKA BLYAT! pojawia się samochód – taka mini dedykacja dla wszystkich „blachar”). To jednak również zwykłe rosyjskie powitanie! Dziś jednak używane jest głównie w społeczności trolli i graczy CS GO (każdy zatem komputerowiec będzie dobrze wiedział, co to oznacza), a także jako przekleństwo wyrażające frustrację i złość.

    Co znajdziemy jeszcze w odważnej kolekcji? Damską koszulkę CYKA BLYAT!, idealną dla wszystkich dziewczyn chcących pokazać swój dystans do świata, nieco „niegrzecznych”, ale w głębi serca ceniących przede wszystkim te niematerialne wartości. W kolekcji oprócz damskiej koszulki, znajdziesz również białą torbę bawełnianą z napisem CYKA BLYAT, którą powinni mieć wszyscy młodzi gniewni.

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs