Co się nie da?

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
29
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Co robić, kiedy coś się nie rusza, a ma się ruszać? A kiedy się rusza, a nie powinno? Na te pytania odpowie Ci koszulka CO SIĘ NIE DA JAK SIĘ DA. Sprawdzi się jako koszulka dla majsterkowicza, ale ucieszy się z niej każdy, kto lubi kombinować, przykręcać śrubę albo … dobijać. Życia Ci nie naprawi, ale pokaże, czym można coś miłego zmajstrować.

    Jak nie wolno, a musisz, to trzeba. Dowodzi tego koszulka z nadrukiem CO SIĘ NIE DA JAK SIĘ DA. Jest doskonałym sposobem na podniesienie się na duchu w trudnych momentach. I to nie tylko podczas remontu.

    W kolekcji znajduje się koszulka męska, koszulka damska oraz koszulka dziecięca CO SIĘ NIE DA JAK SIĘ DA w aż siedmiu różnych kolorach. Ubierz w nią całą rodzinę i uwierz, że wszystko jest możliwe! Bluzy z długim rękawem CO SIĘ NIE DA JAK SIĘ DA przydadzą się w chłodniejsze dni, z kolei torba CO SIĘ NIE DA JAK SIĘ DA może nie wygląda jak skrzynka, ale też pomieści w sobie mnóstwo niezbędnych narzędzi, nie tylko miarki, młotki i śrubki. Trytytki też.

    #praca #co się nie da #dla niego #dla faceta #narzędzia #majsterkowicz #facet #dla mężczyzny #śmieszne #śmieszne koszulki

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs