Ciekawe skąd wziął na to pieniążki

Ładuję....
45
Kurier DPD (16,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Memy z Januszem Nosaczem niezwykle celnie wyśmiewają Polską rzeczywistość i nasze narodowe przywary. CIEKAWE SKĄD WZIĄŁ NA TO PIENIĄŻKI to napis, który widnieje na koszulce dla każdego fana memów z Nosaczem. Załóż ja na siebie, jeśli wybierasz się na luźną imprezę albo parapetówkę do znajomych. Koszulka CIEKAWE SKĄD WZIĄŁ NA TO PIENIĄŻKI doskonale komponuje się ze złotym łańcuchem. Możesz ofiarować ją także znajomemu, któremu takie pytania spędzają sen z powiek.

    Koszulka z nadrukiem CIEKAWE SKĄD WZIĄŁ NA TO PIENIĄŻKI utrzymana jest w jednolitej tonacji, a nadruk w typowym, nosaczowym kolorze. Pomiędzy treścią napisu możesz znaleźć podobiznę Nosacza. Napis CIEKAWE SKĄD WZIĄŁ NA TO PIENIĄŻKI jest na tyle duży, że każdy dostrzeże go z dużej odległości.

    W skład kolekcji wchodzi też torba i kubek z logo CIEKAWE SKĄD WZIĄŁ NA TO PIENIĄŻKI Możesz dopasować gadżety do wybranej sytuacji, ośmieszając pewne zachowania. Kubek CIEKAWE SKĄD WZIĄŁ NA TO PIENIĄŻKI do pracy? Szef popadnie w konsternację, przyjeżdżając swoim nowym samochodem.

    #nosacz #somsiad #typowyjanusz #typowyPolak #memy