Chyba Ty

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
39
39
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • CHYBA TY – koszulka dla kobiet odważnych, dowcipnych i z dystansem do siebie. Nada się na każdą casualową okazję – wyjście do kina, na piwo ze znajomymi, czy po prostu na zakupy. Koszulka z nadrukiem CHYBA TY z pewnością przyciągnie uwagę i rozbawi nie tylko Twoich przyjaciół, ale i przechodniów.

    To, dzięki czemu koszulka CHYBA TY jest wyjątkowa to prostota – wystarczy jedna popularna i powszechna odzywka, którą słyszymy na ulicy, w autobusach i pubie. W jakiej jednak sytuacji odpowiadamy CHYBA TY? Gdy ktoś próbuje nas określić. A niech się od nas odczepi i analizy dokonuje na samym sobie. Przyznacie, że to jednak dość prosta odzywka… Koniecznie kupcie tę koszulkę swojej siostrze, przyjaciółce czy dziewczynie, której często zdarza się odpowiadać na wszelkie uwagi np. „Ale z Ciebie bałaganiara” – „CHYBA TY”. Może zauważy aluzję i nabierze do siebie trochę dystansu? Koszulka z nadrukiem CHYBA TY ma bowiem uniwersalne znaczenie – w zależności komu ją podarujecie, uzyskacie inny wydźwięk.

    W kolekcji znajdziecie również kubek i torbę bawełnianą z napisem CHYBA TY, a także męskie koszulki i bluzy, a nawet dziecięce body, oczywiście z napisem CHYBA TY. Ta ostatnia propozycja to prawdziwy must have dla wszystkich rodziców z poczuciem humoru!

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs