Chuje muje dzikie węże

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • Mętlik, bałagan, lekki chaos… Niektórzy wolą nazywać to delikatnie, inni – po imieniu. Lubisz stawiać sprawę jasno? Masz w sobie coś z niepokornego typa? Koszulka z nadrukiem CHUJE MUJE DZIKIE WĘŻE to zdecydowanie coś dla Ciebie! Jasno formułuje Twoje myśli, nie pozostawiając niedopowiedzeń. Doskonale nada się także jako prezent dla kumpla i kumpeli, którzy mają podobne zdanie do Ciebie.

    Koszulka CHUJE MUJE DZIKIE WĘŻE doskonale nadaje się do szybkiej poprawy humoru w ciągu dnia. Niektórzy ludzie na ulicy się do Ciebie uśmiechają. Niektórzy przesyłają zgorszone spojrzenia, natomiast rodziców małych dzieci poznasz po tym, że zasłaniają swoim pociechom oczy. A Ty tylko w zadowoleniu obserwujesz te reakcje. Koszulka CHUJE MUJE DZIKIE WĘŻE poza wrażeniem, jakie wywiera, jest po prostu przyjemna w noszeniu. Bo nie zapominajmy, że to tez po prostu fajne, funkcjonalne ubranie.

    W kolekcji znajduje się koszulka męska i damska CHUJE MUJE DZIKIE WĘŻE. Możesz wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych – białą i szarą.

Inne z tym wzorem