Akcje Charytatywne

Koszulkowo.com
 • ANIMAL RESCUE POLSKA

  Fundacja Animal Rescue Polska powstała na początku 2015 roku z inicjatywy fundatorów Ingi Lechowskiej i Dawida Fabiańskiego, ludzi z wielkim sercem 
  i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach działających na rzecz zwierząt. 
  Jest społeczną odpowiedzią na sytuację w Polsce, poziom edukacji i podejście Państwa do ekologii i sozologii.
  Podstawowym celem Fundacji jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt domowych, gospodarskich i dziko żyjących.
  Działalność organizacji skupia się na edukacji, integracji środowisk, przeciwdziałaniu w sytuacjach kryzysowych oraz na rozwoju i poprawie infrastruktury, mających wpływ na jakość życia zwierząt i ludzi.
  Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i utrzymuje swoją działalność głównie z darowizn osób prywatnych i instytucji.

 • Kwiat Kobiecości

  Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Postanowiły powołać ją do życia, ponieważ statystyki zachorowań na RSM w Polsce były i są przerażające. Na własnej skórze odczuły, czego potrzebuje kobieta, która dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy. Stworzyły organizację, która towarzyszy kobietom w tych trudnych chwilach, która wspiera i pomaga – dodaje otuchy.

 • DlaSchroniska.pl

  Głowna ideą akcji dlaSchroniska.pl jest danie możliwości przekazania przez każdego miłośnika zwierząt podarunku dla potrzebującego pupila. Nawet jeśli chcemy podarować zaledwie kilka czy kilkanaście złotych, nie musimy czekać na specjalną zbiórkę czy szukać numeru konta i robić przelewu. Wystarczy, że dokonamy zakupu w wirtualnym sklepie, a wszystkie nabyte przez nas przedmioty powędrują do wskazanej przez nas placówki i konkretnego czworonoga.

 • Dzielny Rycerz

  Dzielny Rycerz to po prostu Michaś który codziennie walczy z chorobą jaką jest hipoplazja móżdżka. Kupując te koszulki wspierasz jego leczenie i stajesz się prawdziwym bohaterem!

  Więcej o Rycerzu:

  www.facebook.com/michalekdzielnyrycerz
  www.dzielnyrycerz.grafikacja.pl

 • art4animals

  Art 4 Animals to charytatywna inicjatywa 3 osób, bardzo zaangażowanych w pomoc zwierzętom oraz ludzi o wielkich sercach i talentach, którzy przekazali swe prace na aukcje.

 • Nakarm Psiaka

  Misją akcji Karmimy Psiaki jest eliminowanie bezdomności zwierząt poprzez znajdowanie im domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji.

 • Mam Marzenie

  Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

 • Psorro

  Psorro w służbie Zwierzakom - czym się zajmujemy? Pomaganiem Fundacjom i Organizacjom non profit ratującym bezdomne Zwierzaki! Więcej o Psorro i naszych akcjach:  https://www.facebook.com/psorro

 • FUNDACJA AST

  Nasza fundacja, mająca na celu działanie na rzecz zwierząt porzuconych, postanowiła swoje wysiłki skierować głównie w kierunku pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju. I te właśnie psy znamy i rozumiemy najlepiej.

 • Tour de Fundacja

  Fundacja „Tour de Fundacja” powstała z myślą o wielkich wyczynach i osiągnięciach
  na wzór sławnych kolarzy biorących udział w wielkich wyścigach jak „Tour de
  Pologne” czy „Tour de France”. Nie chcemy jednak medali i sławy ani ścigać się z
  czasem. Biorąc udział w naszych wyprawach rowerowych Tour de Fundacja wszyscy
  są zwycięzcami. Chcemy poprzez aktywność rowerową pokonywać własne słabości,
  pokazywać, iż „chcieć to móc”, przełamywać swoje osobiste bariery, zachęcać do
  aktywnego spędzania czasu (także przez osoby niepełnosprawne), promować
  turystykę rowerową. Naszej wizji przyświeca również idea budowania społeczeństwa
  odpowiedzialnego, zaangażowanego i świadomego potrzeb innych/ słabszych,
  dlatego naszą aktywność i wysiłek fizyczny przekładamy na turnusy rehabilitacyjne
  dla niepełnosprawnych dzieci.
  Głównym i podstawowym naszym celem oraz założeniem jest promocja zdrowego i
  bezpiecznego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi.
  Poprzez organizację wypraw rowerowych (tzw. tourów) kręcimy rowerami setki
  kilometrów, aby nagłaśniać ideę społecznej odpowiedzialności oraz zebrać fundusze
  na wakacyjną rehabilitację niepełnosprawnych dzieci. Przyłącz się do Nas i TY!


  www.tourdefundacja.pl


  https://www.facebook.com/tourdefundacja/


  Z koszulkowo.com współpracujemy od 2017 roku.

 • OSPOZZR

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Retta (OSPOzZR) skupia społeczność rodzin i przyjaciół osób z Zespołem Retta działając na rzecz rozpowszechniania wiedzy o tym rzadkim schorzeniu genetycznym oraz wspierając naszych podopiecznych ich rodziny i opiekunów organizując konferencje, szkolenia, warsztaty i turnusy rehabilitacyjne. Więcej o naszej działalności znajdziecie na www.rettsyndrome.pl oraz Facebook. Kupując nasze koszulki wspieracie osoby z zespołem Retta i ich marzenia samodzielnego zaistnienia w społeczeństwie.