Black Week

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
 • Ty Sherlocku! Jesteśmy pod wrażeniem Twojej spostrzegawczości oraz bystrości umysłu! Szczerze, nie spodziewaliśmy się, że kiedykolwiek to odkryjesz :)

  Kodowaliśmy tę wiadomość miesiącami! Nasza tajna, podziemna placówka tętniła życiem 24 godziny na dobę od... w zasadzie ciężko stwierdzić kiedy. Chłopaki w laboratorium nawet zobowiązali się znaleźć sposób na skoki w czasie, gdyż wiedzieliśmy, że w kulminacyjnym momencie może nam go zabraknąć. Według naszej najlepszej wiedzy byli bardzo blisko, ale ostatecznie nie udało się.  Pewnego dnia laboranci po prostu cudownie zniknęli, zostawiając po sobie tylko jeden wielki bałagan. Tchórze i cholerni dezerterzy, tfu!

  Reszta na szczęście pracowała na pełnych obrotach. Całe zastępy ludzi w pocie czoła, zarywając noce, wypijając hektolitry kawy, biegając w szaleństwie po ścianach, zasypiając z wycieńczenia w najmniej oczekiwanych miejscach, starało się jak najlepiej ukryć przed światem termin akcji pod kryptonimem BLACK WEEK. To było naprawdę konieczne, takie ceny, na taką skalę, wyobrażasz sobie? W Koszulkowie oszaleli, nikt nie mógł się dowiedzieć. To mogło wywołać światową rewolucję i koniec internetu! Jakby ten rok już nie był zbyt mocno skrzywiony, brakuje jeszcze apokalipsy zombie i mamy komplet :)

  Teraz już wiesz, Black Week w koszulkowo zacznie się 23.11.2020 i będzie trwał caaały tydzień. Śledź naszą stronę oraz profile społecznościowe, czeka Cię kilka niespodzianek. Tylko błagamy, wykorzystaj tę wiedzę mądrze. Nie mówi nikomu! No dobrze, może tylko rodzinie i przyjaciołom, ale na tym koniec. Obiecaj!

  A tymczasem, jeśli nie chcesz czekać z zakupami, w nagrodę za złamanie naszego szyfru, odbierz 10% dodatkowej zniżki!

  Odbierz kod -10%: ECESR

  REGULAMIN:
  1. Kod działa na cały dostępny asortyment i jest wielorazowy.
  2. Promocja jest ważna w dniach 16-22 listopada 2020 roku.
  3. Kod nie łączy się z innymi kuponami i nie dotyczy kosztów wysyłki
  4. Kod należy wpisać w specjalnym polu w koszyku, jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione, koszt zamówienia obniży się o 10%

Inne z tym wzorem