Będę starszym bratem

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Przyszedł czas na nowego członka rodziny? BĘDĘ STARSZYM BRATEM to zdecydowanie koszulka dla każdego chłopaka, który wkrótce przestanie być jedynakiem lub najmłodszym ulubieńcem rodziców. Jeśli chcesz uspokoić swojego syna i wprowadzić pozytywny okres oczekiwania na młodszego brata lub siostrzyczkę, koszulka z nadrukiem BĘDĘ STARSZYM BRATEM będzie doskonałym prezentem, który wzbudzi w Twoim synu poczucie prawdziwej dumy!

    Czym wyróżnia się nasza koszulka BĘDĘ STARSZYM BRATEM? Po pierwsze samym projektem napisu. Taki prezent z napisem BĘDĘ STARSZYM BRATEM to wspaniały i nietuzinkowy sposób na przekazanie informacji zarówno swojemu synkowi, jak i jego rówieśnikom, jeśli zechce założyć ją do szkoły. A gwarantujemy – na pewno zechce!

    Co jeszcze mamy dla Was w naszej kolekcji? Oczywiście nie znajdziecie tu wersji damskiej i męskiej, bo przecież to koszulka tylko dla starszego brata! Ale znajdą się w niej koszulki w różnych kolorach. Twój syn lubi klasykę? Wybierz białą koszulkę z czarno-niebieską grafiką BĘDĘ STARSZYM BRATEM. Jeśli przepada za odważnymi barwami żółta koszulka dziecięca z nadrukiem BĘDĘ STARSZYM BRATEM to prezent idealny prezent dla niego.

    #brat #starszybrat #rodzenstwo #rodzina #dziecko #dladziecka #prezent #koszulkadlabrata #dzieci2020