Bad Girl KSZ

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Ona jest taka niemiła, krnąbrna i zawsze chce postawić na swoim, ale i tak nie zamienisz jej na nikogo na świecie? W takim razie Twoja mała zołza jednak zasługuje na prezent! Mamy dla Ciebie propozycję. Koszulka BAD GRIL KSZ będzie dobitnie wychwalać podstawowe przymioty obdarowanej. Zobaczysz, spodoba jej się. A wtedy wszyscy będą zadowoleni.

    A co, jeśli złą dziewczyną jesteś właśnie Ty? Przecież nie możesz chodzić w byle czym! Koszulka z nadrukiem pięknych ust jak najbardziej do Ciebie pasuje. Kiedy tylko ją założysz, poczujesz się, jakbyś miała ją na sobie od zawsze. Co więcej, koszulka dla niegrzecznej dziewczyny jest przeciwieństwem swojej właścicielki – jest miła i zawsze poprawi Ci humor!

    Koszulka BAD GRIL KSZ występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. W kolekcji BAD GRIL KSZ znajduje się także poduszka i poduszka z wkładem BAD GRIL KSZ. Niegrzeczne dziewczyny mają na niej niegrzeczne sny, a po obudzeniu mają dużo siły i… kąsaja z podwójną mocą! Strzeżcie się wszyscy napotkani po drodze!

    #bad #girl #zładziewczyna #dziewczyna #dlaniej