Baby Is Coming

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
49
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Spodziewasz się dziecka i masz ochotę oznajmić to całemu światu? Sięgnij po wzór BABY IS COMING i pokaż, że czekasz na przyjście swojej pociechy. Koszulka dla przyszłych mam może być też doskonałym prezentem dla żony, dziewczyny czy przyjaciółki. Może być też dwuznacznym prezentem dla kobiet zwlekających z poszerzeniem rodziny. Jeśli Twoja kumpelka nagle przybrała na wadze, wzór na koszulce będzie dla niej delikatną sugestią.

    Koszulka z nadrukiem BABY IS COMING ma wzór, który przypomina kalendarz, na którym odliczane są tygodnie do końca ciąży. Za pomocą specjalnego mazaka można odznaczać je na koszulce BABY IS COMING. Napis nie zniknie podczas prania ani nie pobrudzi pozostałych ubrań znajdujących się w pralce. Ciemna koszulka BABY IS COMING ma jasny nadruk i wymaga pisaka w jaśniejszym kolorze.

    Możesz sięgnąć po dowolny rozmiar i kilka kolorów koszulek BABY IS COMING. Bawełniana tkanina jest rozciągliwa, dlatego koszulka będzie pasowała także w ostatnich tygodniach. Koszulka BABY IS COMING z odznaczonymi wszystkimi tygodniami stanie się ciekawą i wzruszającą pamiątką.

    #ciąża #dziecko #42tygodnie #narodziny #urodziny #bobas #mama #dlamamy

Inne z tym wzorem