Babcia i Dziadek Loading - Zestaw Prezentowy

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Babcia i dziadek to niezastąpiona instytucja. Najlepsze przedszkole czy szkoła nie mają szans w starciu z nimi. To oni kochają ponad wszystko, rozpieszczają i zawsze dbają o to, by wnuki nie chodziły głodne. Nawet kiedy wciskają w ciebie kolejną porcję pierogów lub zupy, a ty czujesz, że już dawno przekroczyłeś limit pojemności żołądka, robią to z troski. I ty dobrze o tym wiesz. A w głębi duszy jesteś im za to ogromnie wdzięczny. Bo to dzięki nim jesteś przystojnym kawalerem lub pannicą. A w szkole czy pracy oglądają się właśnie za tobą. W ich oczach niezależnie od wieku jesteś zawsze najprzystojniejszy, najzabawniejszy no i w ogóle, najlepszy.

    Dlatego babcia i dziadek zasługują na to, by wyróżnić ich w sposób szczególny. A może masz w otoczeniu kogoś, kto stanem ducha i umysłu przypomina ci właśnie ukochanych dziadków? Być może komuś chcesz powiedzieć, że już niedługo będą pielęgnować te zaszczytne stanowisko? Podaruj im zestaw kubków babcia i dziadek loading i podziwiaj uśmiech na ich twarzy, którego staniesz się przyczyną.

    #dzienbabci #dziendziadka #babcia #dziadek #prezentdlababci #prezentdladziadka #prezent #zestawprezentowy #kubekdladziadka #kubekdlababci

Inne z tym wzorem