Babcia Bóg

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Jest takie miejsce, gdzie każda kolejna dokładka na talerzu, to punkt zdobyty w oczach gospodyni. Jest taka osoba, dla której zawsze będziesz najprzystojniejszym kawalerem lub najładniejszą pannicą w okolicy i powodem do dumy. Babcia – to ona zawsze dba o to, byś nigdy nie był głodny. Wśród jej koleżanek krążą o tobie legendy, a dzban miłości, z którego codziennie obdarza cię uczuciem, nie ma dna. To babcia zawsze ochroni cię przed surowym spojrzeniem rodziców, a kiedy trzeba, wynegocjuje u nich mniejszy wymiar kary. 

    Babcia jak najlepszy detektyw potrafi wyczuć, kiedy coś cię trapi. I ma swoje sposoby, by błyskawicznie poprawić ci humor. Dobrze wie też, jak podreperować twoje finanse i sprawić, by kieszonkowe rodziców podwoiło swoją objętość. Jednym słowem babcia to najlepsza instytucja na świecie i nikt nie ma co do tego wątpliwości. 

    Dlatego już dziś podaruj jej koszulkę babcia bóg. Niech wie, że doceniasz starania, które wkłada w twoje wychowanie. Ten gadżet to idealny prezent dla babci i gwarancja uśmiechu na jej twarzy! Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by sprawić radość bliskiej ci osobie. 


    #dzienbabci #dziendziadka #babcia #dziadek #prezentdlababci #prezentdladziadka #prezent #babciabog