Awokado

Autor wzoru

BEATRIX

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Piramida żywieniowa mówi jasno – owoce i warzywa spożywaj, bo inaczej będzie z Tobą źle. Z drugiej strony – jak tu nie jeść niektórych z nich, skoro już sama ich nazwa przekonuje do regularnego spożywania! Koszulka z nadrukiem AWOKADO to strój godny każdego fana smaczliwki – czy to wyjadanej łyżeczką, czy w postaci guacamole. Idealnie nadaje się też na prezent.

    Koszulka AWOKADO ma niemalże tyle samo zalet, co owoc na nadruku! Jest wartościowa i dobra dla zdrowia. Jest miękka jak dojrzałe awokado. Stanowi źródło zdrowych tłuszczy (kiedy się nimi poplamisz). Koszulka AWOKADO daje Ci też ogrom dobrej energii, ale nie ma szans, że od tego utyjesz. Same plusy! Poza tym w takim ubraniu przyrządzenie pysznego jedzenia to pestka!

    Koszulka dla miłośnika warzyw i owoców, a najbardziej smaczliwki jest dostępna w czterech kolorach i wielu rozmiarach. W serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska AWOKADO. Kubek AWOKADO pozwoli Ci wypić przepisowe 2 litry wody każdego dnia. A w razie potrzeby – kawy również.

    #awokado #jedzenie #weganizm #vegan #hobby 

Pozostałe wzory od

BEATRIX

BEATRIX- illustratorka sercem z Łodzi, osiadła w Wawie. Styl komiksowy, kolorowy, mój własny. Vegan and queer power!

http://beatrixart.tumblr.com/