Ładuję....
  • Animal Rescue

Animal Rescue

Ładuję....
60
  • Uśmiechnięta Niedźwiedzica, to jeden z elementów graficznej identyfikacji Fundacji Animal Rescue Polska, który odnosi się do wszystkiego co pozytywne w naszym świecie.

    Jest to symbol tej części rzeczywistości, w której chcielibyśmy funkcjonować, gdzie ludzie szanują zwierzęta i siebie nawzajem, gdzie dba się o środowisko i godne życie bez cierpienia.

    Tak chcemy przekazać dobrą energię i inspirować do pozytywnego myślenia! Dołącz do nas! Załóż naszą koszulkę i pomóż inspirować innych!

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Animal Rescue Polska

Fundacja Animal Rescue Polska powstała na początku 2015 roku z inicjatywy fundatorów Ingi Lechowskiej i Dawida Fabiańskiego, ludzi z wielkim sercem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach działających na rzecz zwierząt. Jest społeczną odpowiedzią na sytuację w Polsce, poziom edukacji i podejście Państwa do ekologii i sozologii.

Podstawowym celem Fundacji jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt domowych, gospodarskich i dziko żyjących. Działalność organizacji skupia się na edukacji, integracji środowisk, przeciwdziałaniu w sytuacjach kryzysowych oraz na rozwoju i poprawie infrastruktury, mających wpływ na jakość życia zwierząt i ludzi. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i utrzymuje swoją działalność głównie z darowizn osób prywatnych i instytucji.