Ahoj Przygodo

Autor wzoru

Felativity

Ładuję....
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Lubisz rzucać się na głęboką wodę? A może jesteś raczej STATECZNYM typem? Nieważne, czy z Ciebie morski wilk, czy raczej szczur lądowy! Koszulka dla żeglarza może być z powodzeniem noszona na suchej ziemi, pod warunkiem, że potrafisz nieźle popłynąć! 

    Oddaj cześć przygodzie! Dumnie wypręż pierś i zaprezentuj stare morskie pozdrowienie! Napis AHOJ PRZYGODO stanie się twoim wiernym druhem! Kiedy masz go na sobie, wchodź często na bocianie gniazdo i bacznie się rozglądaj. Bądź czujny – nigdy nie wiesz, kto na takie wezwanie odpowie i co z tego wyniknie! Powiedz „nie” przygodnym znakom, powiedz „tak” znacznym przygodom!

    Znasz kogoś, kto wie, jak refować bukszpryt, i ten ktoś ma za chwilę urodziny? Wiesz, co masz robić! Nie osiadaj na mieliźnie! W tej kolekcji odnajdziesz koszulki męskie, damskie i dziecięce z napisem AHOJ PRZYGODO. Dla całej żeglarskiej rodziny! A pełen przygód kubek z napisem AHOJ PRZYGODO sprawi, że przechylisz go do dna niejeden raz i zrobi doskonale morskim opowieściom! Hej, ho!

Pozostałe wzory od

Felativity

Fela - z wykształcenia informatyk i fotograf, z zamiłowania jeszcze filmowiec i trochę grafik. Za dzieciaka koszulki robiła za pomocą kawałka kartonu, nożyka i farbek, a że do tej pory jej nie przeszło, to teraz robi za pomocą koszulkowo.com. (felativity.pl)